Commercial space for sale - Warszawa, Ursynów, Sarabandy Street - 1 995 000 PLN

Details


  • City
  • Warszawa
  • District
  • Ursynów
  • Street
  • Sarabandy
  • Price
  • 1 995 000 zł
  • Price (USD)
  • $500,000 USD

Description


(Polish) Atrakcyjna nieruchomość w świetnej lokalizacji: 169 m2 budynek na 1011 m2 działce z pięknym ogrodem przy ul. Sarabandy (tuż przy ul. Puławskiej) na Ursynowie, popularnej sypialni Warszawy.
Doskonale prosperujący biznes - przedszkole z pełnym zapleczem, wspaniałą kadrą i przestrzenią idealną dla najmłodszych (do tej popularnej, cieszącej się doskonałą opinią i stale funkcjonującej placówki na co dzień uczęszcza ok. 40 dzieci).

Jeżeli szukasz inwestycji o ogromnym potencjale, pod rewelacyjnym adresem, i która sama zarabia na siebie - tej oferty nie chcesz przegapić!
Nieruchomość na Ursynowie stworzona do roli przedszkola
Piętrowy budynek z podpiwniczeniem na 169 m2 w połączeniu z rzadko spotykaną przy tego rodzaju placówkach w Warszawie dużą 1101 m2 działką z przepięknym ogrodem i świetnie wyposażonym placem zabaw, stanowi nieruchomość kompleksowo dostosowaną pod przedszkole. Posiada on wszelkie wymagane przepisami dopuszczenia, kompletne wyposażenie dydaktyczno-opiekuńcze oraz zaplecze niezbędne dla tej formy działalności. Nieruchomość oferuje także wszelkie udogodnienia, media (prąd, kanalizację, C.O. gazowe), klimatyzację, panele UV oraz instalację alarmową. Cała działka jest ogrodzona i bezpieczna dla najmłodszych. Na ulicy przed budynkiem znajduje się ogólnodostępny parking, przez co opiekunowie wygodnie mogą przywozić i odbierać swoje pociechy.
Świetnie zaaranżowane wnętrza budynku
Przestronne wnętrza obejmują m. in. trzy sale dydaktyczne i funkcjonalnie rozplanowaną infrastrukturę. W podpiwniczeniu znajduje się 12,3 m2 szatnia, kotłownia oraz biuro, parter obejmuje dużą 22,9 m2 jadalnię, kuchnię, WC, dwa pokoje (16,9 oraz 17,7 m2) oraz wygodny hol i pomieszczenie gospodarcze, a na piętrze cztery pokoje (sala 22,1 m2, 16,3 m2, 16,2 m2 oraz 11,7 m2), dwa WC (jedna z łazienek z natryskiem) oraz magazyn.
Całość urządzona jest starannie i z uwzględnieniem potrzeb najmłodszych. Podłogi pokryte zostały terakotą i zmywalnymi wykładzinami, a w poszczególnych pomieszczeniach (także w kuchni dla pracowników) znajduje się niezbędny sprzęt i wyposażenie. W ostatnich latach ocieplono poddasze, zbudowano wiaty pod piaskownicę wraz z chodnikiem, przeprowadzono remont i adaptację piwnicy na biuro, wykonano część posadzek, wymieniono drzwi oraz okna w części budynku, jak również odremontowano schody wejściowe.
Doskonała lokalizacja na zielonym Ursynowie
Spokojna okolica, sąsiedztwo domów jednorodzinnych, willi, szkół oraz terenów zielonych (w tym boisk i infrastruktury dla rodzin z dziećmi) czyni ten punkt na mapie Warszawy idealnym miejscem dla biznesu, jakim jest przedszkole. Ulica Sarabandy znajduje się tuż obok jednej z głównych stołecznych tras - ul. Puławskiej, przez co jest doskonale skomunikowana z miastem. Ogromny plac zabaw sprawia przy tym, że placówka jest bardzo atrakcyjna zarówno dla mieszkańców Ursynowa, jak i Piaseczna, Mysiadła, Józefosławia, Lesznowoli czy Raszyna.
Przedszkole na Ursynowie - gotowy biznes do przejęcia
Dbałość o możliwie najlepsze warunki oraz troskliwą opiekę nad maluchami od 2,5 roku życia sprawiły, że placówka zyskała na przestrzeni lat nieposzlakowaną opinię i uznanie wśród rodziców oraz dzieci. Przedszkole wyróżnia szeroki wachlarz zajęć i aktywności, różnorodność metod wspierających najmłodszych w ich wszechstronnym rozwoju, specjalistyczna kadra oraz dopasowany do potrzeb dzieci harmonogram dnia. Wszystkie te atuty czynią je udanym biznesem, który przyszłemu właścicielowi dać może wiele satysfakcji.
Interesuje Cię pewny biznes i atrakcyjna nieruchomość w jednym? Nie zwlekaj i już dziś poznaj szczegóły inwestycji!.

Agent


Agata Galińska
+48 667 025 152
agata.galinska@miller-fukuda.pl

Property Map Location


Please note that maps on our website do not provide the exact location of the property and they are provided solely as an indication of area.

Contact

You will receive a PDF document with this property details.