Commercial space for rent - Warszawa, Białołęka, Brzeziny Street - 16 927 PLN

Details


 • City
 • Warszawa
 • District
 • Białołęka
 • Street
 • Brzeziny
 • Price
 • 16 927 zł
 • Price (USD)
 • $4,290 USD
 • Year built
 • 2022

Description


(Polish) Do wynajęcia lokale usługowe NA PARTERZE w nowym budynku u zbiegu ulic Ostródzkiej i Brzeziny o dużym natężeniu ruchu.

Prestiżowe osiedle Brzeziny Residence mające elegancką i ponadczasową architekturę budynków.

Ta atrakcyjna część Białołęki jest położona zaledwie 3km od Trasy Toruńskiej i jednocześnie otoczona zabudową wielorodzinną, dużymi osiedlami oraz zabudową jednorodzinną. Świetna lokalizacja a sąsiedztwo placówek edukacyjnych dla dzieci i skrzyżowanie głównych ulic Ostródzkiej i ul. Brzeziny generuje duży ruch.

Powierzchnia lokalu 178,18m2.


W ofercie lokale w tym budynku o powierzchniach od 79m2 do 178m2.

Lokale idealne pod działalność zarówno handlową, oświatową, edukacyjną jak i usługową. Największy lokal o powierzchni 178m2 przewidziany również pod branżę gastro.

Wszystkie lokale posiadają wejście od strony ulicy Ostródzkiej, duże przeszklone witryny z możliwością umieszczenia WIDOCZNYCH REKLAM. Możliwość umieszczenia reklamy najemcy na podświetlonym pylonie reklamowym stojącym w widocznym miejscu, przed lokalami.

Lokal do wykończenia przez Najemcę, do uszycia na miarę potrzeb bussinesu. Wewnątrz obecnie przestrzeń usługowa open - space (do dowolnej aranżacji) z wydzieloną sekcją sanitarną.

Przydział mocy 25kw. Wysokość w lokalu to 2,75metra ( na głębokości 3,6m od witryn), 3,60 metra w pozostałej części.
Wejście z zadaszonego chodnika, którego część przed lokalem można ewentualnie przeznaczyć na miejsce gdzie zostaną postawione stoliki dla klientów gastronomii.

Przed lokalami przewidziano kilka miejsc parkingowych dla klientów. Opcja wynajmu 2-3 miejsc w garażu podziemnym.

Duże przeszklenia elewacji od strony ulicy Ostródzkiej ( wschód i północ) zapewniają doświetlenie wnętrza oraz świetną ekspozycję bussinesu. Układ budynku oraz projekt zaprojektowania terenu pozwala dobrą organizację dojść, dojazdów, miejsc postojowych i terenów zielonych.

Wykończenia zewnętrzne: witryny w konstrukcji aluminiowej ze szklanym wypełnieniem, drzwi zewnętrzne aluminiowe z samozamykaczem, szklone szkłem bezpiecznym, na ścianach sąsiadujących z częścią mieszkalną budynku wykończenie wełną mineralną z warstwą zbrojącą.
Dojście od budynku oświetlone słupkami, strefa przed usługami oświetlona przez kinkiety.
Dojście do budynku przystosowane do korzystania przez osoby niepełnosprawne, w szczególności przez osoby poruszające się na wózkach ( podjazd).

Media miejskie : kanalizacja, woda, prąd, gaz.
Budynek wyposażony został m. in. w instalacje: trzyprzewodowa - miedziana, awaryjna. Światłowód, teletechnika.

Źródło ciepła - grzejnikowe z CO, w drzwiach wodna kurtyna powietrza, indywidualne liczniki. Możliwość zamontowania klimatyzacji.
Lokal wyposażony w separator tłuszczu w garażu - możliwość prowadzenia usług gastronomicznych, zgoda wspólnoty na sprzedaż alkoholu.

Lokale posiadają indywidualne podliczniki.

Łatwy dostęp do komunikacji miejskiej zbiorowej, obok budynku znajduje się przystanek autobusowy.

OKOLICA
Bardzo dobry dostęp do ciągu transportowego, budynek położony w przy ulicy o dużym natężeniu ruchu samochodowego oraz ruchu pieszych, obok budynku przystanek komunikacji miejskiej zbiorowej. Budynek w bliskim sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej oraz nowoczesnych osiedli wielomieszkaniowych, sklepy, centra handlowe.

WARUNKI FINANSOWE
• cena najmu nieruchomości 16927 + 23 %vat. (95zł/m2 netto)
· czynsz 13zł/m2 opłaty do wspólnoty ( w tym ryczałt CO, woda)
• kaucja trzymiesięczna,
• opłaty eksploatacyjne - internet, prąd.

Agent


Agata Galińska
+48 667 025 152
[email protected]

Property Map Location


Please note that maps on our website do not provide the exact location of the property and they are provided solely as an indication of area.

Contact

You will receive a PDF document with this property details.