Details


 • City
 • Warszawa
 • District
 • Wawer
 • Street
 • Aleksandra Orłowskiego
 • Area
 • 1717 m2
 • Price
 • 1 895 000 zł
 • Price (USD)
 • $475,000 USD
 • Price / m2
 • $280 USD

Description


(Polish) DZIAŁKA W MIEŚCIE Z NATURĄ NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Z jednej strony centrum Radości z pełną infrastrukturą, z drugiej - spokojna i kameralna dzielnica domków jednorodzinnych i okazałych rezydencji. Ponadto malownicza okolica w sąsiedztwie rezerwatów przyrody, gdzie tereny zielone stanowią znaczący obszar miasta! To dopiero początek listy zalet tej ponad 1700-metrowej działki budowlanej. Szukasz miejsca na dom swoich marzeń? Mam dla Ciebie działkę, na której zrealizujesz swój plan - szybko i bez przeszkód.

Listę zalet „właściwych” otwiera duży potencjał budowlany działki, na który składa się zarówno jej metraż 1717 m2 jak i kształt zbliżony do prostokąta (ok. 31 x 56 m) pozwolą na realizację dowolnego projektu - tu będziesz mogła/mógł puścić wodze wyobraźni i zaprojektować dom swoich marzeń praktycznie bez ograniczeń. Co więcej, realizację planu możesz zacząć bez zbędnej zwłoki - teren działki jest płaski, sieć energetyczna, gazowa i woda miejska znajdują się na działce a przyłącze miejskiej kanalizacji jest już w ulicy. Wyliczając dalej, działka zlokalizowana jest przy wykostkowanej drodze publicznej w kameralnej (i bardzo zielonej) dzielnicy domków jednorodzinnych. Teren jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego . Czy można chcieć czegoś więcej? Można… a nawet trzeba! Skoro dom ma być z kategorii „domów marzeń”, to i lokalizacja taka musi być.

LOKALIZACJA BEZ KOMPROMISÓW

To stwierdzenie idealne oddaje charakter Radości, bo jak inaczej określić miejsce, gdzie na wyciągnięcie ręki jest zarówno pełna miejska infrastruktura, jak i malownicze, zielone tereny, gdzie można napawać się ciszą, spokojem i wszechobecną sielską atmosferą? A taka właśnie jest Radość! Tu w zasięgu kilkunastominutowego spaceru jest wszystko, co niezbędne do komfortowego życia, jak i przyjemnego spędzania czasu. Zacznijmy od placówek oświatowych - tu znajdziesz Wawerskie Centrum Kultury, żłobki, przedszkola i szkoły, zarówno państwowe, jak i prywatne. Ale Radość „wie” że nie samą nauką człowiek żyje, dlatego są tu również kluby fitness, siłownie i studia tańca, restauracje, pizzerie, kawiarnie, a do tego sklepy spożywcze, drogerie, kwiaciarnie, studia urody, przychodnie - w skrócie, wszystko czego potrzebujesz.

Ale lokalizacja „bez kompromisów” to nie tylko zalety życia w mieście, ale także bliskość terenów zielonych, a tych w Wawrze i samej Radości nie brakuje - znajduje się tu część Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, który jest prawdziwą gratką dla miłośników przebywania na łonie natury i „podglądania” dzikich zwierząt oraz ptaków. Radość i okolice to także idealne miejsce dla aktywnych, którym ciężko usiedzieć w jednym miejscu. Znajdują się tu interesujące szklaki turystyczne, szczególnie atrakcyjny również dla rowerzystów, a zimą dla narciarzy biegowych. Stąd łatwo można też udać się na spacer albo w rejs promem do Wilanowa z przystankiem przy Plaży Romantycznej nad Wisłą.
A poza tym sama Radość to szlaki wśród borów sosnowych i willowej zabudowy mieszkaniowej nierzadko z przełomu XIX i XX wieku. Jak widzisz, Radość to miejsce, gdzie nie sposób się nudzić!

KOMUNIKACJA - ŁATWY DOJAZD DO CENTRUM WARSZAWY

Lokalizacja działki spełnia wszelkie oczekiwania swoistego paradoksu : każdy chciałby mieszkać blisko trasy szybkiego ruchu jak również korzystać z zielonej , spokojnej okolicy. W tym miejscu zarówno jedno jak i drugie jest spełnione.
Bliskość stacji SKM, KM ( PKP Radość), przystanki autobusowe (linie …115, 161, 213, 219, 521, N22) oraz łatwość w dotarciu do Centrum Warszawy, Mokotowa, Wilanowa i innych kierunków za pomocą Południowej Obwodnicy Warszawy i trasy ekspresowej S8 to absolutna zaleta położenia oferowanej działki.

To właśnie Ty możesz tu znaleźć swoje miejsce na ziemi i napisać własną jego historię. Możesz wpisać swój projekt w tę absolutnie wyjątkową nieruchomość i wyeksponować jej piękno niezależnie od tego jaki pomysł na niej zrealizujesz.
Poznaj tą urokliwą nieruchomość.
Może to miejsce czeka właśnie na Ciebie ?

Lokalizacja:

Odległość od ścisłego Centrum Warszawy - 16 km ( 20 min samochodem).
Południowa Obwodnica Warszawy - 2,5 km (5 minut samochodem)
Stacja PKP (z kolejką KM oraz SKM) 800 m + przystanek autobusowy -linie …115, 161, 213, 219, 521, N22) (7-8 minut spacerem).
Sklep spożywczy Netto - 700 m
Restauracja Sushi - 800 m ( kilka minut spacerem)
CH Ferio Wawer - 2,5 km (5 minut samochodem)
Klub Tenisowy , squash , fitness, grota solna_ (Wilga) - 900 m.
Żłobki, przedszkola, szkoły - w pobliżu.

Agent


Agata Galińska
+48 667 025 152
agata.galinska@miller-fukuda.pl

Property Map Location


Please note that maps on our website do not provide the exact location of the property and they are provided solely as an indication of area.

Contact

You will receive a PDF document with this property details.