Apartment for sale - Warszawa, Wola, Giełdowa Street - 2 400 000 PLN - 88 m2

Details


  • City
  • Warszawa
  • District
  • Wola
  • Street
  • Giełdowa
  • Area
  • 88 m2
  • Price
  • 2 400 000 zł
  • Price (USD)
  • $573,000 USD
  • Price / m2
  • $6,520 USD
  • Number of rooms
  • 3
  • Bathrooms with WC
  • 1
  • Year built
  • 2009

Description


(Polish) Komfortowy, 3 pokojowy apartament, położony w doskonałej lokalizacji, tuż obok przy ronda Daszyńskiego i biznesowego centrum miasta . Został wykończony z dbałością o najdrobniejsze detale, jego powierzchnia całkowita wynosi 87,5 m2, a w jego skład wchodzi:
- przytulny, klimatyzowany salon, doświetlony dużymi oknami z wyjściem na balkon
- kuchnia z jadalnią, półotwarta na salon, doświetlona oknem
- ustawna sypialnia główna z wydzieloną garderobą
- wygodna, duża łazienka z wanną i prysznicem
- kształtny pokój, wyposażony w szafę
- hall wyposażony w pojemne szafy w zabudowie
- toaleta z funkcją pralni
- balkon

Do apartamentu przynależy 1 miejsce parkingowe w garażu podziemnym, tuz obok wejścia do klatki schodowej, dodatkowo płatne. Nieruchomość zlokalizowana jest  przy ul. Giełdowej 4A, na 1 piętrze, 8. piętrowego, strzeżonego kompleksu powstałego w 2009 roku. Mimo doskonałej lokalizacji, praktycznie w centrum miasta, budynek jest odsunięty od głównych arterii, co sprawia że lokal jest cichy i kameralny.

Położenie około 600 m od stacji metra rondo Daszyńskiego i nowej zabudowy biurowej, w sercu tętniącej życiem Warszawy. Nieopodal muzeum Powstania Warszawskiego a także fabryki Norblina i Browarów Warszawskich, dzięki którym ta część miasta to modna, gastronomiczno, usługowo, kulturalna wizytówka miasta.

Ta nieruchomość zadowoli nawet tych najbardziej wymagających!.

Agent


Agata Galińska
+48 667 025 152
[email protected]

Property Map Location


Please note that maps on our website do not provide the exact location of the property and they are provided solely as an indication of area.

Contact

You will receive a PDF document with this property details.